Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Berrak Tüzünataç, kendini Boğaz'ın akıntısına bıraktı! 'Korkularımın üstüne gidiyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d9b9bd70687e0899cc11e4.jpg

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Berrak Tüzünataç, Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl da İstanbul'da yüzen Tüzünataç, bu sene de Boğaz'da yüzmeyi ihmal etmedi.

66d9b98e70687e0899cc11df.jpg

ÖNCE ARKADAŞI YÜZDÜ

Boğaz'da yüzmeyi neredeyse her yıl yapan isim ilk olarak arkadaşının yüzmesini istedi. Tehlike olmadığından emin olan Tüzünataç, daha sonra kendini serin sulara bıraktı. Ünlü isim paylaşımına: 'Korkularımın üstüne nasıl gidiyorum. Oynat bakalım' notunu düştü.

66d9b9f270687e0899cc11e6.jpg

"YAZ BİTMEDİ ARKADAŞLAR"

Keyifli anlarını 539 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan ünlü isim, paylaştığı videoya "Yaz bitmedi arkadaşlar" yazan Tüzünataç, fit fiziğiyle sevenlerinden tam not aldı.

66d9ba4370687e0899cc11ef.jpg

Berrak Tüzünataç ile Edis'in Bodrum tatili! Deniz ve güneşin tadını çıkardılar
Berrak Tüzünataç: Her söylediğim yanlış anlaşılıyor!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler