Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Bestemsu Özdemir ile Burak Deniz birlikte görüntülendi!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6676c89cad7a3be2dfb8e135.jpg

Oyuncu Bestemsu Özdemir ile meslektaşı Burak Deniz, geçtiğimiz sene bir partide görüntülenmiş, ikinin yakın tavırları kafaları karıştırmıştı. Bodrum Türkbükü’nde bir markanın davetine katılan oyuncu ikili, gece boyunca birbirinden ayrılmamış, samimi görüntüler vermişti.

Saatlerce dans eden Burak Deniz ile Bestemsu Özdemir, organizasyonun en çok konuşulan isimlerinden olmuştu. İkili arasında davette başlayan yakınlaşma birlikteliğe dönüştüğü öne sürülmüştü.

6676c800ad7a3be2dfb8e12b.jpg

"BESTEMSU İLE ZAMAN GEÇİRDİK"

Burak Deniz (33), aşk iddialarıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

6676c812ad7a3be2dfb8e12d.jpg

Güzel oyuncu ise "Özel hayatım hakkında konuşmuyorum, el ele beni biriyle gördüğünüzde o benim ilişkimdir. Bir gün inşallah bir yerde görüntülersiniz ve bu sorular son bulur" diyerek birliktelik sorularına net cevap vermemişti.

6676c829ad7a3be2dfb8e12f.jpg

KADIKÖY'DE GÖRÜNTÜLENDİLER

33 yaşındaki Bestemsu Özdemir ile Burak Özdemir, son olarak geçtiğimiz gece Kadıköy'de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı.

6676c836ad7a3be2dfb8e131.jpg

Gece geç saatlerde mekandan ayrılan çift, arkadaşları ile birlikte bir arabaya sıkışarak bindi.

6676c841ad7a3be2dfb8e133.jpg

İkili, 'aşk' soruları karşısında sessiz kalsa da, beraber mekandan ayrılmaları birliktelik dedikodularını doğrulamış oldu.

Bestemsu Özdemir'den Burak Deniz açıklaması! 'Önce ilişki yaşattılar, şimdi de ayırdılar mı?'
Burak Deniz ile aşk yaşadığı iddia edilen Bestemsu Özdemir: Var da demem, yok da demem!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler