Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Betül Demir klip ortasında saç kestirdi! 'Anında kuaföre söyledik'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b622bc763f277308da1544.jpg

Bebek'te basın mensuplarıyla sohbet eden Betül Demir, "Ben sık sık geliyorum Bebek'e yürüyüşe ama genelde sabahları çıkıyorum. Bu sabah geç çıktım, sizinle karşılaştık. Saçlarımda bir değişiklik var. Bunun sebebi hep aynı şeylerden olmasını istemediğim için. Yani bir klip çekiyorduk, klibin ortasında saçlarımı kestirmeye karar verdim. Anında kuaföre söyledik, çekim esnasında saçlar kesildi" ifadelerini kullandı.

"ARTIK KEMERLERİ SIKTIM"

Sahne kıyafetleri konusunda çarpıcı bir itirafta bulunan şarkıcı, "Ben artık pahalılıktan kaynaklı kemerleri sıktım. Çünkü bazı kıyafetler çok pahalı. Modifiye ettiriyoruz kıyafetleri. Düzenleyip tekrar giyiyorum bazen. Tasarımcı arkadaşlarımızın tasarımları oluyor, bazen onları giyip geri veriyorum. Paylaşmak çok güzel, ben de onlarla paylaşabiliyorum bazen. Öyle geçiriyoruz sahnelerimizdeki kıyafetleri" şeklinde konuştu.
66b622ee763f277308da1546.jpg

‘Dertli insan istemiyorum’

"BEN OLSAM KAFALARINI KIRARDIM"

Ajda Pekkan, Harbiye Açıkhava'da kendisini dinlemeye gelen protokol seyircileri konser alanını erken terk edince sinirlenmişti. Konuyla ilgili Betül Demir, "Ajda Hanım kesinlikle haklı. En başta Ajda Pekkan izlemeye gidiyorsunuz. Hâlâ Ajda Pekkan'ı izleyebilmek şansımız. Millet olarak bizler konser adabını bilmiyoruz. Ajda Pekkan'lar bu dünyaya çok az gelir. Ben olsam kafalarını kırardım" diyerek güldü.
66b62315763f277308da1548.jpg

Ajda Pekkan konserinde protokol krizi yaşanmıştı! Sedef İybar'dan açıklama

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler