Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Beyazıt Öztürk: Gençler arayıp fikrimi alıyorlar!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6347ea8c86b24a6bbc53b694.jpg

Beyaz Show'un tekrar başlayacağı yönünde çıkan haberlere açıklık getiren Beyazıt Öztürk, "Tarih belli değil, kafamızda bir proje var ama henüz netleşmedi. Üzerinde çalışıyoruz" demekle yetindi.

İBRAHİM SELİM VE UĞUR ASLAN'A ÖVGÜ

"Son dönemde yayınlanan yeni show programlarını takip ediyor musunuz?", "Kimlerin programını izliyorsunuz?" sorularına ünlü şovmen, "İbrahim Selim'i izliyorum ve çok beğeniyorum, aynı şekilde Uğur Aslan'ın 'Afara' programı da çok güzel" yanıt verdi.

'1.5 senedir heykel yapıyoruz'

"GENÇLER DOĞRU YOLDALAR"

Muhabirlerin Doğu Demirkol'un programını sorması üzerine tekrar söze giren Beyaz, "Evet, Doğu da çok iyi başladı, 'Alelade Show'u da takip ediyorum. Doğru yoldalar, zaten gençler sağ olsun beni arayıp fikrimi alıyorlar" dedi.
6347ea8586b24a6bbc53b692.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler