Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Biden’ın 14. sıraya oturtulmasına tepki

hizmetli

Administrator
Yönetici
632a1af086b2446720126814.jpg

Eski ABD Başkanı Donald Trump, “Şimdi başkan olsaydım beni kimse o kadar arkaya oturtamazdı, çünkü oturmazdım. Biden, ABD’nin prestijini geriletmiştir” dedi. Ama dünya liderlerinin de katıldığı törende kraliyet protokolü gereği, ön sıralarda İngiliz Milletler Topluluğu’na üye ülkelerin temsilcileri ve kraliyet üyeleri oturuyor.

Cenazeden önce içip şarkı söylemiş

632a1af586b2446720126816.jpg

Kanada Başbakanı Justin Trudeau (50), Kraliçe II. Elizabeth’in cenaze töreninden sadece iki gün önce Londra’da eşiyle kaldığı otelde bir akşam yemeğinde içki içip sarhoş olmuş. Ardından sarhoş halde “Queen” (Kraliçe) grubunun “Bohemian Rhapsody” şarkısını bağırarak söylemiş. Trudeau, bu anların videosunun ortaya çıkmasıyla saygısızlıkla suçlandı.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler