Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Bir kadının gülüşü, kilo alıp vermesi neden bir erkeğe bağlanıyor?'

hizmetli

Administrator
Yönetici
669baa77c54dfeb32bedb0f4.jpg

Ünlüler dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Hadise Açıkgöz, önceki gece ikinci kez Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava sahnesindeydi.

Sold out iki konsere imza atan Hadise ikinci konserin açılışında bu kez tamamı taşlardan oluşan, uzun kuyruğu ile göz kamaştıran gri bir tulum tercih ederken; performansının devamında siyah kostümü devam etti.

669ba658c54dfeb32bedb0e4.jpg

Züleyha Kuru imzası taşıyan sahne kostümleriyle göz kamaştıran şarkıcı, 'Aşk Kaç Beden Giyer', 'Mesajımı Almıştır O', 'Küçük Bir Yol', 'Hay Hay' gibi hitlerini İstanbul korosu ile birlikte söyleyerek iki saat sahnede kaldı.

669ba6e6c54dfeb32bedb0e6.jpg

"ENERJİME YANSIYAN ŞEY KENDİME OLAN AŞKIM"

Şarkılarını söylerken hayranları ile sohbet de eden Hadise, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

669ba773c54dfeb32bedb0e9.jpg

Sanatçının sahne performansını izlemeye gelenler arasında annesi, ablası ve şimdilerde birlikte aynı film projesinde yer aldığı yakın dostu Seda Bakan da vardı.

669ba7aec54dfeb32bedb0ec.jpg

"HADİSE ÇOK YETENEKLİ VE DOĞAL"

Bakan, şarkıcı ile birlikte yer aldığı projeden, "Bu gün Hadise izleyeceğiz. Hadise o kadar yetenekli ve doğal ki. Herkes şokta ve herkes diyor ki 'Kızım sen ilk defa oyunculuk yapıyorsun. Nasıl bu kadar iyi olabiliyorsun?' Hadise, 'Ben de ne yaptığımı bilmiyorum' diyor ama muhteşem yani, gayet iyi. Bence çok keyif alıyor oyunculuk yaparken şu anda. Her şeyi yürütüyor maşallah. Bir yandan konserler, bir yandan set, bir yandan ezberler; her şeyi hallediyor. Ben ona hep diyordum 'Mutlaka oyunculuk yapmalısın' diye. Kısmet olunca oluyor demek ki" diyerek bahsetti.

Hadise'den 'dekolte' çıkışı! 'Bu tulumun içinde gayet seksiyim'
Hadise'ye eski sevgilisi Sinan Akçıl'dan bir mayo tepkisi daha!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler