Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Bir tek sakızım var’

hizmetli

Administrator
Yönetici
634db27186b24a22bcbb98b7.jpg

Ebru Polat, bir paket sakıza 900 TL ödedi. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tepki alan şarkıcı, “Kendi paramla alıyorum. Bir adamın parasıyla almıyorum. 500 bin TL’ye çanta takanlar var. Alkolüm ve sigaram yok. Bir tek sakızım var. Sahnelerim, güzellik salonlarım ve kozmetik markam bulunuyor. İstediğimi alırım. Yardımlarımı da yapıyorum” şeklinde konuştu.

634db27986b24a22bcbb98b9.jpg

Sakızın hikayesini anlatan Polat, “Sadece İran ve Yunanistan’da bulunuyor. Yıllar önce bir Arap hayranım hediye etmişti, bağımlılık yaptı. İşlenmemiş damla sakızı olduğu için fiyatı çok yüksek. İstanbul’da zor bulunuyor. Bazı aktarlarda var, bazen de getirtiyorum. Bir pakette 100 gram bulunuyor. Bana bir ay yetiyor. Uzun zamandır bu sakızı çiğniyorum” dedi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler