Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Biran Damla Yılmaz 27. yaşını kutladı! 'Hayaldi gerçek oldu'

hizmetli

Administrator
Yönetici
667d2c45bc17d6055d0c5c1c.jpg

Son olarak 5. bölümüyle final yapan 'Kopuk' adlı yapımda yer alan ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, 27. yaşına girdi.

Ünlü oyuncu doğum gününü en yakın arkadaşlarıyla Etiler'de yer alan bir mekanda kutlamayı tercih etti.

667d29cbbc17d6055d0c5c04.jpg

"ALIŞVERİŞ HASTASIYIM"

Ünlüler dünyasında son yılların en dikkat çeken isimlerinden Biran Damla Yılmaz, geçtiğimiz yıllarda giyim tarzıyla ilgili söylemleriyle gündem olmuştu. Yılmaz şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

667d2a99bc17d6055d0c5c06.jpg

Biran Damla Yılmaz siyahlar içinde!

"YORUCU BİR YIL OLDU"

Son olarak 27.nci yaş gününü kutlayan oyuncu, kutlama öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncu, "Benim için güzel ve yorucu bir yıl oldu. Çok güzel ve eğlenceli işler yaptık. Çok özel anılar biriktirdim. Daha güzelleri hepimizin olsun" dedi.

"TEK BİR HAYALİM VARDI"

Hayallerinden bahseden oyuncu, "Çocukken tek bir hayalim vardı. Hep diyordum. Oyuncu olacağım. Çalışıp kendi ayaklarımın üzerinde duracağım. Güçlü bir kadın olacağım. 18 yaşıma geldiğimde ben bunu hayal etmiştim ve oldu dedim" dedi.

667d2ba7bc17d6055d0c5c0e.jpg

"YALNIZ OLMAYACAĞIM"

Tatil planlarından da bahseden oyuncu, "Valla arkadaşlar bütün kış çalıştım. Bu yaz hem yurt içinde hem de yurt dışında tatil yaparak hakkını vereceğim. Tatil de yalnız olmayabilirim. Genç kadınım. Tabii ki hayatımda birisi olacak" dedi. Oyuncuyu bu mutlu gününde yakın dostları Sevda Erginci, Melisa ve Umut Kurt yalnız bırakmadı.

667d2bc7bc17d6055d0c5c12.jpg

Biran Damla Yılmaz: İnsanları dış görünüşüne göre sınıflandırıyorlar!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler