Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Birbirimize bağlıyor’

hizmetli

Administrator
Yönetici
6349873586b2445d84ed4f0e.jpg

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin yer aldığı Kanal D’de ekrana gelen ‘Şarkılar Bizi Söyler’, yeni sezona bugün “Merhaba” diyor. Can, “Üçüncü sezondayız. Yeniden başlamak büyük bir heyecan. Biz de çok özledik. Güzel olacak üçüncü sezonumuz” dedi. Şenlendirici, “Yaz aylarında gezdiğim yerlerde hep izleyenler ve dinleyenlere denk geldim. Direkt, ‘Ne zaman başlıyorsunuz?’ diye sordular” şeklinde konuştu.

Altun ise, “Bugüne kadar 2 bin 500’ün üzerinde şarkı söylemişiz. 250’nin üzerinde konuk ağırlamışız. Buraya gelen tüm konuklara öncelikle sonsuz teşekkürler. Türk halkına da şimdiden iyi eğlenceler diliyorum. ‘Şarkılar Bizi Söyler’, bizi birbirimize bağlayan bir program oldu. Eylül ayındaki konserime gelen dostlardan biri, ‘Bırak artık konser yapmayı, programa başlayın’ demişti” ifadelerini kullandı.