Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Biricik Suden'den takipçisine yanıt! 'Allah kimseyi bu kadar erkeğe hasret bırakmasın'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a87b3b763f277308d9d7ea.jpg

2003'te ünlü şarkıcı Mazhar Alanson ile dünyaevine giren 61 yaşındaki Biricik Suden, haftanın beş günü spor yaparak, inanılmaz bir görünüme kavuşmuştu.

Sosyal medyadan sık sık spor salonundan paylaşımlar yapan ve fit hali ile genç kızlara taş çıkartan Biricik Suden, son paylaşımıyla bir kez daha adından söz ettirmeyi başardı.

66a87a4a763f277308d9d7da.jpg

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

886 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından temizlik yaparken çekilen bir karesini yayınladı. Ünlü ismin gönderisi, kısa sürede 32 binden fazla beğeni aldı.

66a87a9f763f277308d9d7de.jpg

Takipçilerinin yorum yağdırdığı Suden, bir sosyal medya kullanıcısından gelen mesaja kayıtsız kalamadı.

66a87a79763f277308d9d7dc.jpg

"ÖZÜR DİLERİM AMA..."

Biricik Suden, "Biricik Hanım özür dilerim ama nasıl desem kollarınız 'sar beni kollarına' diyeceğim bir erkek gibi!" yorumuna şöyle cevap verdi:

Alıntı Metni

66a87af3763f277308d9d7e4.jpg

Biricik Suden'den eleştirilere fotoğraflı yanıt! 'Saklayacak bir şey göremedim'
Biricik Suden'den kas şov! Kolları olay oldu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler