Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Bizi Birleştiren Hayat’ geri sayıma başladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66bd2e3170687e0899cbaa84.jpg

Kanal D’nin sırlarla dolu bir hikâyeyi konu alan dizisi ‘Bizi Birleştiren Hayat’, geri sayıma başladı. Günlük dizi formatında yayınlanacak yapımda Münevver rolüne hayat veren Nilgün Kasapbaşoğlu, “Diziye ‘Evet’ demeden önce izleyicilerin nabzını tuttum. Sokakta karşılaştığım insanlar kavgasız dizileri özlediklerini dile getirdiler. Bizim hikâyemiz tam da böyle bir mahallede geçiyor. Terzisiyle, berberiyle, kafesiyle ve emlakçısıyla yaşayan bir mahalle yarattık. Bugüne kadar oynadığım rollerden farklı bir karakterle seyircimizle buluşacağım. Çok heyecanlıyım” dedi.

Kayra Zabcı da yapımın güçlü kadın hikâyelerini barındırdığına değindi. Oyuncu, “Karaktere, senaryoya ve ekibe güvendiğim bir diziyle seyirci karşısına geçmek benim için çok heyecanlı. ‘Bizi Birleştiren Hayat’ı izlerken her karakterle başka bir hayat yolculuğuna çıkıp kendi hayatlarımızdan da bir şeyler bulacağız. Güçlü kadınların hikâyesiyle seyircinin karşısına çıkacağız” diye konuştu. Kanal D’nin yeni dizisi, İstanbul’da özel bir platoda çekiliyor. Yapımını Royal Pictures’in üstlendiği projenin başrollerini usta oyuncu Nilgün Kasapbaşoğlu ve genç yetenek Kayra Zabcı paylaşıyor.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler