Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Blake Lively-Ryan Reynolds'un 'gizli' bebek ismi ortaya çıktı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
669fb1c95e5aabdd4880f040.jpg

Ryan Reynolds, Hugh Jackman ile başrolde yer aldığı ve 26 Temmuz 2024'te gösterime girmesi planlanan 'Deadpool & Wolverine' filminin New York City'de gerçekleşen galasında kameraların karşısına çıktı.

47 yaşındaki Kanadalı aktör, eşi Blake Lively ve dört çocuğuna tek tek adlarını söyleyerek teşekkür etti. Böylece 'gizli' kalan isim de ortaya çıkmış oldu. Nitekim ünlü çiftin dördüncü bebeğin adı doğumdan beri bir sırdı.
669fb1d75e5aabdd4880f045.jpg

Ryan Reynolds'dan Blake Lively itirafı: Trende birlikte uyumak için ona yalvardım

DÖRDÜNCÜ ÇOCUK OLİN

Reynolds, dördüncü çocuklarının adının Olin olduğunu söyledi.

Alıntı Metni

669fb1ee5e5aabdd4880f04a.jpg

CİNSİYETİ BELLİ DEĞİL

İskandinav kökenli bir isim olan Olin, atalarının varisi veya miras almak anlamına geliyor. Olin, genellikle erkek adı olarak kullanılıyor. Ancak Blake ve Ryan'ın, dördüncü çocuklarının cinsiyetini henüz açıklamaması dikkat çekti.
669fb2045e5aabdd4880f04c.jpg

"ÇOK MEŞGULDÜM"

Dünyaca ünlü oyuncular, dördüncü çocuklarının doğumunu resmi olarak hiç duyurmadılar. Bunun yerine Eylül 2022'de hamileliğini duyuran Lively, 12 Şubat 2023'te dar kot pantolon giydiği bir fotoğrafını paylaşıp, "Çok meşguldüm" yazarak, bebeğini doğurduğunu ima etmişti.
669fb1e25e5aabdd4880f047.jpg

2011 yapımı 'Green Lantern' (Yeşil Fener) filminin setinde tanışan Ryan Reynolds ile Blake Lively, 9 Eylül 2012 tarihinde Güney Carolina'da dünyaevine girmişti. Hollywood'un popüler çifti; iJames'i Aralık 2014'te, Inez'i Eylül 2016'da, Betty'yi Ekim 2019'da, dördüncü çocuklarını ise Şubat 2023'te kucaklarına almıştı.

Blake Lively ve Ryan Reynolds'dan düğün itirafı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler