Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Boşanmadan 20 gün sonra başlayan aşkları olay olmuştu! Nez-Rüştü Onur Atilla çiftinden yeni paylaşımlar

hizmetli

Administrator
Yönetici
669de93ec54dfeb32bedb8f8.jpg

Sinem Ayyıldız ile 10 yıllık evliliği 10 Haziran'da sona eren Rüştü Onur Atilla, boşanmadan 20 gün sonra tatil fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak, Nez'le aşkını ilan etmişti.

"KARMA DİYE BİR ŞEY VARDIR"

'İhanet' iddialarıyla gündeme gelen ikiliden Nez, konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

669de876c54dfeb32bedb8eb.jpg

"NEZ BENİM SEVGİLİMDİR"

Atilla ise "Ocak ayında evden ayrıldım ve 6 ay içinde boşandık. Anlaşmalı olarak boşandık. Sebebi, sebepleri bizim mahremimizdir. Nez benim sevgilimdir. Biz çok kısa zaman önce bir ilişkiye başladık. Çok mutlu ve heyecanlıyız. Nez'in evliliğimin bitmesiyle hiçbir ilgisi yoktur. Evlilik bitirecek yapıda bir insanı hayatıma katamam zaten. Nez'in linç edilmesine izin vermem. Ortada bir ihanet yok. Nez ve ben masumuz" ifadelerini kullanmıştı.

669de8acc54dfeb32bedb8ed.jpg

YENİ POZLARINI PAYLAŞTILAR

İlişkileriyle magazin gündeminden düşmeyen çift, son olarak Instagram sayfalarından yaptıkları yeni paylaşımlarla isimlerinden söz ettirdi.

669de8cbc54dfeb32bedb8ef.jpg

Birlikte Kınalıada'ya giden ikili, birlikte birçok kez poz vererek; tatilde geçirdikleri eğlenceli anları takipçileriyle paylaştı.

669de8e9c54dfeb32bedb8f2.jpg

Rüştü Onur Atilla (38) ile Nez'in (45) renkli kareleri; kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

669de8f8c54dfeb32bedb8f4.jpg

Boşanmadan 20 gün sonra olay aşk! 'Biz yanlış bir şey yapmadık'
Nez ile aşk yaşayan Rüştü Onur Atilla'nın eski eşi Sinem Ayyıldız sessizliğini bozdu!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler