Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Bu kez ters köşe yapacak

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d62fe470687e0899cc0475.jpg

Çocuk yaşta oyunculuğa adım atan; tiyatro, sinema ve televizyonda yüzlerce yapımda rol alan; seslendirme sanatçısı olarak birçok karaktere hayat veren Nilgün Kasapbaşoğlu, yeni sezonda Kanal D’de olacak. Sanatçı, meslekte 60’ıncı yılının tecrübesiyle ‘Bizi Birleştiren Hayat’ dizisinde Münevver Hanımı oynayacak. “60 yılı devirince yapacağınız işin sizi heyecanlandırması gerekiyor” diyen Kasapbaşoğlu, “Münevver, beni heyecanlandırdı çünkü bu kez ters köşe bir rol oynuyorum” ifadelerini kullandı.

9 Eylül Pazartesi saat 11.00’da ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak sanatçı, “Seyircimiz beni hep sevecen karakterlerde gördü. Şimdi ise ters köşe bir rol oynuyorum ve çok mutluyum. Biz oyuncuyuz, vücut dilimiz, sesimiz var. Biz, her türlü karakteri oynarız” diye konuştu. ‘Bizi Birleştiren Hayat’ın hikâyesinin çok etkileyici olduğuna değinen Kasapbaşoğlu, “Hem aşkın hem de sevgisizliğin olduğu, kopuk aile ilişkilerinin nelere sebebiyet verebileceğini anlatan, çok gerçek ve hayatın içinden bir hikâye” dedi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler