Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Bülent Ersoy'a kuyumcu hayranından zümrüt ve pırlantadan oluşan yüzük!

hizmetli

Administrator
Yönetici
633c10f886b247479c52cf3b.jpg

Bülent Ersoy ile Mustafa Keser'in Star TV'de sundukları 'Benzemez Kimse Bize' programının yayın ömrü kısa olmuştu. Geçtiğimiz yıl programın yayından kaldırılmasının ardından sitem dolu bir paylaşımda bulunan Mustafa Keser, partneri Bülent Ersoy'u suçlamıştı. Aksaklıkların Ersoy'dan kaynaklı olduğunu belirten Keser, şunları söylemişti:

Alıntı Metni

"ZATEN BENİM PROGRAMIM"

'Söylemezsem Olmaz' programına konuk olan Bülent Ersoy ise meslektaşı Mustafa Keser’in programın yanından kaldırılmasıyla ilgili suçlamalarına şu sörlerle cevap vermişti:

"Zaten program benim programım. Benim oturduğum koltuk ona battı. Ondan rahatsız oldu. Orada bana bir oda hazırlanmış görmüyor mu? Zaten maddesel olarak da bir fark var, bunları bilmiyor mu? Mustafa Keser’i sevmiyorum. Bu tarz hareket eden insanlara sevgim vardıysa da hiçbir dirhem sevgi kalmaz."
633c12a086b247479c52cf50.jpg

KUMAŞ SEÇMEYE GİTTİ

Bülent Ersoy, geçtiğimiz aylarda Nişantaşı'nda bir tekstil mağazasında üç saat boyunca kumaş seçmişti. Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu da alışveriş turunda Diva'ya eşlik etmişti. Sanatçı, "Saygıdeğer misafirlerimin karşısına en güzel kıyafetlerle çıkmak için kumaş alışverişine geldim" demişti.
633c12b486b247479c52cf53.jpg

ÜÇ SAATTE 250 BİN TL!

Alışverişini tamamlayan ve modacısına birçok kıyafet tasarlatmak için 200 metre kumaş satın alan 69 yaşındaki şarkıcının, mağazaya yaklaşık 250 bin TL ödediği öğrenilmişti.
633c114986b247479c52cf40.jpg

YOLUNA KIRMIZI HALI SERİLDİ

Son olarak Bahçeşehir'de bir gazinoda sahne alan Diva, konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Diva'nın arabasından adım atışından sahnesine kadar uzanan yola kırmızı halı serildi.

Bülent Ersoy'dan Demet Akalın'a destek!

HAYRANINDAN YÜZÜK HEDİYESİ

Bu arada kuyumcu bir erkek hayranı tarafından Diva'ya Kolombiya zümrüt ve pırlantalardan oluşan yüzük hediye edildi. Yüzüğün maddi değerinin yanı sıra, manevi değeri de dikkat çekti. Yüzüğün orta kısmında Sultanahmet Camii'nin maketinin olduğu görüldü.

633c120886b247479c52cf4a.jpg

'Frikik vermeyeyim diye çift dikiş attırıyorum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler