Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Bülent Ersoy'dan Demet Akalın'a destek! 'Sahnede bu tarz şovlar olabilir'

hizmetli

Administrator
Yönetici
6339a20086b2475064664c33.jpg

Ünlü popçu Demet Akalın, geçtiğimiz aylarda Bodrum'da sahne aldığı mekanda kendisine getirilen alkollü içeceği; "Resmen elma suyu vermişsin bana" diyerek, garsonun başından aşağı dökmüştü. Bu görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem olmuş; bazıları şarkıcıyı eleştirirken, bazıları da destek olmuştu.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Twitter gündeminin ilk sıralarına yerleşen Demet Akalın, sonrasında eleştirilere cevap vermişti. Instagram hesabının hikayeler kısmından Formula 1'deki alkollü içecek dökme geleneğinden bir fotoğraf paylaşan Akalın, "İlk sahnede ödeşeceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

63399f3786b2475064664c0a.jpg

"TAMAMEN ESPRİ AMAÇLI YILLARDIR YAPILIYOR"

Çok konuşulan olayın yaşandığı Bodrum'daki mekanın işletmecisi de sosyal medyadan bir açıklama yayınlamıştı. Demet Akalın da bu mesajı kendi Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı:

Alıntı Metni
'Söylediklerimin arkasındayım!'

"ESPRİ YAPMIŞTIR"

Tüm bu yaşananların ardından Bülent Ersoy, geçtiğimiz akşam İstanbul'da bir mekanda sahne aldı. Şık bir kıyafet ile şarkılarını seslendirmeye çıkan Diva, öncesinde ise basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Alkollü bir içecek ile karşılanan Ersoy, elindeki içeceği yere vurarak gazetecilere poz verdi. Bunun üzerine Demet Akalın olayı hatırlatılan ünlü isim, muhabirlerin sorularını cevaplayarak; meslektaşına şu sözlerle sahip çıktı:

Alıntı Metni

6339a15786b2475064664c26.jpg

"ASLAN GİBİYİM"

Geçtiğimiz günlerde küçük bir rahatsızlık yaşadığı yönündeki çıkan dedikodulara da cevap veren Bülent Ersoy, “Rahatsızlanmadım maşallah. Aslan gibiyim” ifadeleri ile bu dedikoduları yalanladı.

'Frikik vermeyeyim diye çift dikiş attırıyorum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler