Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Burak Sergen-Gizem Şağban çifti balayında! Son durak Barcelona

hizmetli

Administrator
Yönetici
667ac4b1ac47e4fb8308b327.jpg

Daha önce üç kez evlenip boşanan Burak Sergen, 1 Haziran'da kendi tiyatrosunun genel koordinatörü Gizem Şağban ile Fuat Paşa Yalısı'nda dünyaevine girmişti.

"ARKADAŞLIĞIMIZ AŞKA DÖNDÜ"

63 yaşındaki oyuncu, "Güzel bir üç sene geçirdik. Arkadaşlığımız aşka döndü" açıklamasını yapmıştı. Şağban ise basın mensuplarının "İşlere devam edecek misiniz?" sorusuna, "Ev hanımı olmayı düşünmüyorum. Çalışmaya devam edeceğim" cevabını vermişti.
667ac40fac47e4fb8308b31d.jpg

Burak Sergen'den üç ay önce boşanmıştı! Nihan Ünsal nişanlandı

Dördüncü kez mutluluğa 'evet' diyen Sergen ile Şağban'ın, balayında öncelikle yurt dışı seyahatleri ardından yurt içi seyahatleri olacağı öğrenilmişti.
667ac481ac47e4fb8308b325.jpg

İSPANYA

Neşeleri bir hayli yerinde olan ikili, Ege koylarındaki tekne gezisinin ardından rotalarını İspanya'ya çevirdi.
667ac3faac47e4fb8308b319.jpg

Eşi Gizem Şağban ile Barcelona'ya giden Burak Sergen, La Rambla Caddesi'nden tatil paylaşımları yapmayı ihmal etmedi.
667ac403ac47e4fb8308b31b.jpg

Burak Sergen'in nafaka isyanı! 'Hapse gireceğim için korkuyorum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler