Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Burcu Biricik'ten karnı burnunda pozlar! 'Her gün dokuz doğuruyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
668395b6476db68b62c48730.jpg

2016 yılında nikâh masasına oturan Burcu Biricik-Emre Yetkin çifti, geçtiğimiz ocak ayında bebek müjdesi ile magazin gündemine gelmişti. İkilinin kız bebek beklediği ortaya çıkmıştı.

KIZININ ADINI AÇIKLADI

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Camdaki Kız' dizisindeki performansıyla göz dolduran ünlü isimin kızına vereceği isim, geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı.

668394eb476db68b62c48723.jpg

35'inci doğum günü için yapılan pastasında 'Luna' yazdığı görülen Burcu Biricik, mumları üflemeden önce sevdiklerine duygusal bir konuşma yapmıştı. Ünlü isim kızının adını da böylelikle açıklamış olmuştu.

66839503476db68b62c48725.jpg

BEĞENİ YAĞDI

İlk kez anne olmak için gün sayan Burcu Biricik, son olarak 3.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi.

66839551476db68b62c48727.jpg

Karnı burnunda çekilen karelerini "Gülümse Luna, gülümse" mesajıyla Biricik'e, kısa sürede 183 bin beğeni geldi.

66839562476db68b62c4872a.jpg

Güzel oyuncunun gönderisine; "En güzel anne adayı", "Şu fotoğrafta Luna’nın kucağında olduğu versiyonunu beklemekten her gün ben dokuz doğuruyorum" ve "Maşallah sana" şeklinde yorumlar yapıldı.

Burcu Biricik'ten eğlenceli hamilelik pozları: Saçmasapan bir seri
İlk bebeğine hamile Burcu Biricik: Benim hayatım aşerme!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler