Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Buse Terim'den 'ayrılık' sorularına yanıt! 'Kendimi yeniden keşfediyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
669756eb05089e4aaa5943a4.jpg

Teknik direktör Fatih Terim ile Fulya Terim'in küçük kızları Buse Terim (33), 2014'te iş insanı Volkan Bahçekapılı (40) ile görkemli bir düğün yaparak dünyaevine girmişti.

Ünlü çift, ilk çocukları Nil'i 2016’da, ikinci kızları Naz'ı ise 2018'de kucaklarına almıştı.

milliyet.jpg

BİRBİRLERİNİ TAKİPTEN ÇIKTILAR

İkili, 10 yıllık evliliğin ardından geçtiğimiz aylarda birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bırakmıştı. Bu hamlenin ardından ayrılacakları iddia edilen Terim ile Bahçekapılı, aşklarına bir şans daha vermişti. İkili ne yazık ki kararlarından vazgeçmedi ve geçtiğimiz aylarda boşandı.

milliyet.jpg

Volkan Bahçekapılı ile 10 yıllık evliliği bitti! Buse Terim sessizliğini bozdu

SORU - CEVAP ETKİNLİĞİ YAPTI

Buse Terim ayrılığın ardından ilk kez sosyal medya hesabından takipçileriyle soru - cevap etkinliği yaptı. Ünlü isim, kendisine gelen 'boşanma' sorularına yanıt verdi.

milliyet.jpg

"ETKİLENMEDİLER DİYEMEM AMA SÜRECİ SAKİN ATLATTILAR"

Terim kendisine gelen: 'Ayrılık sürecinizi çocuklara nasıl anlattınız? Uzman yardımı aldınız mı?' sorusuna şu yanıtları verdi:

Alıntı Metni

6697557505089e4aaa594396.jpg

"ERTELEDİĞİM ŞEYLERİ YAPIYORUM"

Ünlü isim daha sonra gelen: 'Özel hayatınızı merak ediyor herkes. Nasılsınız?' sorusunu yanıtladı. Buse Terim şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

6697561c05089e4aaa59439e.jpg

Buse Terim değişmeye karar verdiği pozu paylaştı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler