Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Camdaki Kız'da Muzo, Nalan ile Hayri arasındakileri anladı! Kıskançlık başladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
633611b386b24a5c5c87378c.jpg

Bahar GENCER/ Milliyet.com.tr
Kanal D ekranlarının çok sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’, 29 Eylül Perşembe akşamı 50'nci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni sezonun üçüncü bölümünde;Sedat’ın hapisten çıkması Koroğlu Ailesi’nde büyük bir sevinç yaratırken, Nalan da Hayri’ye olan duyguları ve annesinin korkusu arasında kaldı. Hayri'den arınmak için Sedat'a yaklaşmaya çalışan Nalan'ın düzenlediği partide Hayri'nin kıskançlıktan deliye döndüğü anları Muzo'nun farketmesi gündem oldu.

"ALP'TEN ÖZÜR DİLEYECEKSİN"

‘Camdaki Kız’ın son bölümünde; Hayri ile kilerde konuşan Nalan, Sedat kapıya gelince bir hayli panikledi. Hayri saklanınca kapıyı açan Nalan, kocasının arkasından gelen annesini geçiştirdi. Kızını dinlemeyen Feride ise kilerde gezinmeye başladı. Bu sırada kendisiyle konuşmak isteyen babasının karşısında oturan Sedat, onun “Alp’ten özür dileyeceksin” sözüne karşı gelemedi. İkisinin ne konuştuğunu merak eden Gülcihan, Selen ve Levent, Sedat’a bunu bir şekilde engellemesi gerektiğini söyledi.
6336129f86b24a5c5c873793.jpg

Salonda annesi Feride ile birlikte ev halkını bekleyen Nalan, Feride Hanım’ın Hayri’yi görmesinden tedirgin olurken; Hayri merdivenlerden yukarı çıktı. Buna bozulan Feride, kızına huzurun çabuk bozulan bir şey olduğunu; huzuru bozan şeyin ortadan kalkmasını söyledi. Dışarı çıkınca Nalan’ı merak eden Hayri, ona mesaj attı.

Odasına çıkıp Cana’yı arayan ve ona Alp’i soran Sedat, hiç görmediği bilgisini aldı. Nalan odaya gelince telefonu kapatan Sedat, kapısından babasıyla konuşmasını talep etti. Buna kızan Nalan ise kendi işini kendisinin halletmesini söyledi. Eşine sinirlenen Sedat, Nalan’a; “Bu evliliğin neresindesin?” diye sordu.

Bu sırada Alp’le buluşup eve gelen Tako, yeni notu Nalan’a bırakmak için harekete geçti. Sedat ve Nalan’ın odasına elinde havlularla giden Tako, notu bırakacağı sırada Nalan oraya geldi. Panik olan ve notu saklayan Tako, havluları bırakmadan çıktı. Olan biteni düşünen ve annesinden korkan Nalan ise yıllarca Feride’nin kendisine söylediklerini hatırladı. Kıyafetlerle kendini duşa atan Nalan, çıktığında Billur’u görünce şoke oldu. Arkadaşına destek olmak isteyen Billur, olanı biteni unutmasını ve “Sedat’a hoş geldin’ partisi düzenleyelim”teklifinde bulundu. Bunu kabul eden Nalan ise şirkete şoförü Hayri ile değil, arkadaşı Billur ile gitti.

Babasının ısrarı üzerine Alp’i görmeye giden Sedat, Cana’nın evine gidince şaşırdı. Alp’in bebeğin söylemesinden çekinen Cana ve Sedat sohbet sıkıntısız ilerleyince rahat bir nefes aldı. Görüşmenin sonunda Sedat, Alp’ten özür diledi. Ardından babasıyla şirkete giden Sedat, yolda Cana mesaj atınca bir bahaneyle arabadan indi.

Cana’ya Alp konusunda yalan söylediği için kızan Sedat, içeriden nasıl çıktığını sordu. Rafet beyle ortak çalıştıklarını belirten Cana, Alp’in bebeği aldırmasını istediğini de söyledi. Ne yapacağını soran Sedat’a; doğuracağını söyleyince çılgına döndü. Cana’ya bu bebeğe babalık yapmacağını söyleyip arabadan indi.

Şirkette yönetim kurulunu toplayan Rafet Koroğlu ise yeni yönetim kurulu başkanının Selen olduğunu ilan etti. Herkes yeni koltuğuna oturan Selen’e; tebriklerini sunarken Sedat içeri girdi. Ablasının koltukta oturmasından memnun olmayan Sedat, gerginlik yatarınca Nalan onu dışarı götürdü. Eşinden tartıştıkları için özür dileyen Nalan, önce masaja gitmesini söyledi. Sonrasında da Sedat’a akşam dışarı çıkmayı teklif etti. Sabah abarttığını belirten Sedat, karısına sarılmak istedi.

Toplantı sonrası Gülcihan’la özel olarak konuşmak isteyen Rafet, ona boşanma protokolü imzalattı. Buna çok üzülen Gülcihan, odadan gözyaşlarıyla çıkarken; kendisini arayan Cavit ile buluştu. Kocasının gururunun incindiğini belirten Gülcihan, onu ne kadar sevdiğini bile unuttuğunu söyledi. Gülcihan’ın Rafet’i gerçekten sevdiğini söyleyen Cavit ise “Ben hep burdayım. Sen istersen artık beni bir kardeş, dost olarak gör. Başını hep dik tut” dedi.

Eve gelen ve kendisiyle konuşmaya çalışan Hayri’yi dinlemeyen Nalan, annesine el sallayarak eve girdi. Yanına gelen annesinin Hayri için “Yakında ona kökten bir çözüm bulacağım” demesi, Nalan’ı korkuttu. Akşam hazırlanıp evden çıkan Nalan ve Sedat’ı, gidecekleri yere Hayri götürdü. Partiye girerken Nalan’a ne olduğunu soran Hayri, cevap alamadı.

Akşam yemeği için salona çıkan Muzo ise Selen ve Levent’in Sedat’ın partisine gitmemesine şaşırdı. Birlikte gidelim diye teklif eden Muzaffer, Selen gelmeyince Levent ile birlikte kardeşinin yanına gitti. Muzo’nun gelişiyle çok mutlu olan Nalan, göz ucuyla kapıda bekleyen Hayri’ye odaklandı. Nalan’ın ortamdaki halinden rahatsız olan Hayri, onu dışarı çağırdı. Nalan’a içerdeki halinden bahseden ve hesap soran Hayri, Nalan’dan “Sen benim için endişelenme. Benim kimseye ihtiyacım yok. Ben kendime sahip de çıkarım. Düğündeki her şeyden de pişman oldum” dedi. Nalan’a biraz cesur olmasını söyleyen Hayri, “Eğer olmak istediğin ortam buysa içeriye geri dön. Son sözüm bu” dedi. Nalan da “Benim de son sözüm bu” diyerek içeriye girdi.

İkisinin konuşmasını Muzo da gördü. Mekandan çıkarken de Sedat’ı, Hayri’ye emanet etti. Gece sonu sarhoş olan Sedat’ı eve getiren Hayri, onu arabadan çıkartırken Nalan da camda onları gördü. Sedat’ı odasına çıkaran Hayri’yi Nalan kapıda karşıladı. İkisi Sedat’ı yatağına yatırdı. Bir süre birbirlerine bakan ikiliyi Feride gördü. Hayri’nin peşinden kapıya bakan Nalan, annesini fark etti.

Nalan’ın Hayri’ye karşı sürekli değişen tutumu ve Muzaffer'in her şeyi anlamasına sosyal medyadan yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları…

Alıntı Metni

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler