Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Can Bonomo: Bu kadar aşık olacağımı tahmin etmezdim!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65df0b4a721699be74eb071d.jpg

2018 yılında dünyaevine giren Öykü Karayel-Can Bonomo çifti, Nisan 2021'de Roman adını verdikleri oğullarının doğumu ile ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı.

Katıldığı programda üç yaşındaki oğluna olan sevgisinden bahseden 36 yaşındaki şarkıcı, babasıyla ilgili itiraflarıyla da adından söz ettirdi.
65df0be4721699be74eb072c.jpg

"HİÇ BEKLEDİĞİM BİR ŞEY OLMADI"

Alıntı Metni

65df0b5a721699be74eb071f.jpg

Didem Soydan'ın unutamadığı aşkı Can Bonomo mu? Açıklama geldi

"BABAMLA 30 YAŞIMDA ARKADAŞ OLDUK"

Kendi babasıyla olan ilişkisinden de bahseden Can Bonomo, "Babamla 30 yaşıma geldiğimde ahbap olduk, arkadaş olduk. Bizim jenerasyonumuzda var galiba böyle bir şey. Varlıklı bir ailede, iki katlı evde büyüseydim babama 'siz' bile derdim. Hiç görüşmedik, hep çalışıyordu. Şimdi şahane bir ilişkimiz var" ifadalerini kullandı.
65df0b65721699be74eb0721.jpg

"BABALIĞIMA 10 ÜZERİNDEN 9,5 VERİRİM"

Mart 2023'te katıldığı programda ailesiyle birlikte Çeşme'ye yerleştiklerini açıklayan Can Bonomo, babalığını da puanlamıştı. Kendi babasından daha iyi baba olmak için uğraştığını belirten sanatçı, "Babalığıma 10 üzerinden 9,5 veririm" demişti.
65df0b72721699be74eb0724.jpg

Can Bonomo oğlunu paylaştı! 'Ruhum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler