Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Can Temiz ile Burcu Erim, Çeşme'de! Yıllar sonra ilk kez görüntülendiler

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c9702b70687e0899cbe39c.jpg

2008-2016 yılları arasında rock müzik dünyasında başarılı işlere imza atan ancak 2016’da kişisel sebepler nedeniyle dağılan Model Grubu’nun bas gitaristi ve söz yazarı Can Temiz, eşi Burcu Erim ile yıllar sonra ilk kez Çeşme’de kameralara yansıdı.

Eski grubun vokalisti Fatma Turgut ile bir dönem sevgili olan ve daha sonra ilişkilerini sonlandırıp o dönemde grubun stil danışmanı Erim’le aşk yaşamaya başlayan Temiz, evlendikten sonra uzun bir süre görüntülenmemişti.

66c9719d70687e0899cbe39f.jpg

BAŞ BAŞA DENİZE GİRDİLER

İlginç dövmeleriyle her yerde dikkat çeken çift, Alaçatı’da yer alan bir plajda baş başa denize girdi.

66c971a970687e0899cbe3a1.jpg

Mutlulukları yüzlerinden okunan ikili, zaman zaman denizde birbirlerine sarılıp öpüştüler.

66c971b570687e0899cbe3a3.jpg

SAÇLARI DİKKAT ÇEKTİ

Camiada renkli saçlarıyla tanınan ünlü gitaristin asker traşlı hali ve aldığı kilolar ise dikkatlerden kaçmadı.

66c971c070687e0899cbe3a5.jpg

Fatma Turgut ile Can Temiz'in eğlencesi olaylı bitti!
Fatma Turgut: Hem aldattım, hem de aldatıldım!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler