Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Candan kardeşler davasında ikinci gün! Bahar Candan: 'Hesabımda 1-2 milyon para var, ben garibanım'

hizmetli

Administrator
Yönetici
Candan kardeşler, 'Kara para aklama' ve 'Suç örgütüne üye olma' suçlamalarıyla yargılandıkları davada bugün ikinci kez hakim karşısına çıktılar. Avukatlarıyla birlikte adliyeye gelen Nihal Candan, girişte gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı. Duruşma salonunda kardeşi Bahar Candan'a seslenen Nihal Candan, "İyiye gidiyor; Engin Polat çıktı sen de çıkacaksın" dedi. Bahar Candan'ın ifadesi de ortaya çıktı. Candan, 'Hesabımda 1-2 milyon para var ben bir garibanım' ifadeleriyle şaşırttı.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler