Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Caner Erkin'in baba-kız eğlencesi

hizmetli

Administrator
Yönetici
632afd2d86b2474440a9d95a.jpg

Asena Atalay ile evliliğini 2016 yılında bitiren futbolcu Caner Erkin, 2017'de oyuncu Şükran Ovalı ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleri devam eden çiftin Mihram Ela adında bir kız çocukları olmuştu.

KIZIYLA GEZMEDE

Zaman zaman eşi ve kızıyla geçirdiği anları takipçileriyle de paylaşan ünlü isim, geçtiğimiz gün Ela Erkin ile Vadistanbul’da görüntülendi. Kızıyla birlikte eğlence merkezine giderken görüntülenen Erkin, muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayarak objektiflere poz verdi.

Fatih Karagümrük'te forma giyen ve izinli gününü kızıyla değerlendiren Caner Erkin, kısa bir alışveriş turu yaptıktan sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.
632afcc086b2474440a9d955.jpg

"Hamdım, annelikte piştim!"

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler