Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Cansel Elçin: Bence 'Kadın mutfakta, erkek işte' durumu yanlış!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b60ec637446c2415400b7d.jpg

2020'den beri meslektaşı Zeynep Tuğçe Bayat (34) ile mutlu bir evlilik sürdüren ünlü oyuncu Cansel Elçin (50), market alışverişi sonrası elindeki poşetlerle Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.

“Beni en doğal halimle yakaladınız” diyen oyuncu, evde eşi Zeynep Tuğçe Bayat ile yapılması gereken işleri ‘kadın-erkek’ işi diye ayırmadıklarını ve yemekleri kendisinin yaptığını anlattı.

66b60d9f37446c2415400b76.jpg

"BABAM TERZİYDİ"

Babası terzi olduğu için dikişten anladığını ve eşine evde yardım ettiğinden bahseden oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66b60dc237446c2415400b78.jpg

"KİMİN NE KADAR KAZANDIĞIYLA HİÇ İLGİLENMİYORUM"

Elçin set işçileri ile dizi setlerinde başrol oyuncuların kazançları arasındaki uçurumla ilgili soruya ise “Kimin ne kadar kazandığıyla ilgili hiç ilgilenmiyorum. Kendi kazancımla da insanlar ilgilenmiyor. Ben yeter ki oyun oynayayım, geri kalanı önemli değil” yanıtı verdi.

66b60def37446c2415400b7a.jpg

Göcek'te aşk tatili! 'Beni neden bıraktın, skandal'
Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat mutlu evliliğin sırrını açıkladı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler