Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Cansel Elçin'in Bodrum keyfi! 'En iyi tekne arkadaşının teknesi'

hizmetli

Administrator
Yönetici
6690f2225e5aabdd4880bd26.jpg

Cansel Elçin, önceki gün Yalıkavak'ta bir mekanda görüntülendi. Arkadaşıyla denize girmek için hazırlanan oyuncu, iskeleden atlamakla merdivenlerden denize inmek arasında kararsız kaldı.

Son anda atlamaktan vazgeçip merdivenlerden suya giren oyuncu, denizin keyfini çıkardı. Elçin'in suyun soğukluğu karşısındaki tepkisi tebessüm ettirdi.
6690efdc5e5aabdd4880bd13.jpg

Göcek'te aşk tatili! 'Beni neden bıraktın, skandal'

"ÇOK GÜZEL BİR ÜLKEMİZ VAR"

Ünlü isim, denizden çıktıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Alıntı Metni

6690efc45e5aabdd4880bd0f.jpg

"BEN DE OYNARIM"

Meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu'nun, tiyatro oyunu provasında bir erkekle öpüşmesiyle ilgili düşünceleri de sorulan ünlü isim, "Benim yorumum Uraz için çok önemli değildir, önemli olan bazı şeylerin çiğ kalmaması. Ben de oynarım, sonuçta bu bir rol" şeklinde konuştu.
6690efcd5e5aabdd4880bd11.jpg

Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat mutlu evliliğin sırrını açıkladı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler