Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Cansu Tosun ile oğlu Marsel'in tatil keyfi!

hizmetli

Administrator
Yönetici
669a6e5d05089e4aaa595169.jpg

Cansu Tosun, kendisi gibi oyuncu olan Erkan Kolçak Köstendil ile 2018'de hayatını birleştirmişti. Mutlu evliliklerini bebekle taçlandıran ikili, oğulları Marsel'i 2020'de kucaklarına almıştı.

Mutlu evliliği devam eden Tosun, geçtiğimiz sene babası Kenan Tosun'un özel hayatıyla gündeme gelmişti. Kenan Tosun'un, Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

669a6c3005089e4aaa595147.jpg

"BANA HİÇ YAKIŞMAZ"

Yaşananların ardından bir AVM'de görüntülenen oyuncu, "Babanıza kırılmadınız mı?" sorusuna; "O aile arasında konuşulmuş ve aile içinde kalması gereken şeyler. Onları da burda konuşmayalım. Ben kendi özel hayatımı dahi konuşmuyorum. Anne ve babamın özel hayatını konuşmak bana hiç yakışmaz" şeklinde yanıt vermişti.

669a6c3c05089e4aaa59514a.jpg

Ünlü isim, "Serenay Sarıkaya ile aynı projede yer alır mısınız?" sorusu karşısında ise şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

669a6db605089e4aaa59515b.jpg

SOLUĞU BODRUM'DA ALDI

Şimdilerde ailesinin özel hayatıyla gündemde olan 36 yaşındaki Cansu Tosun, önceki gün Bodrum’da objektiflere takıldı.

669a6dc105089e4aaa59515d.jpg

Oyuncu, Yalıkavak’da konakladığı otelin plajında oğlu Marsel ile kumda yürüdü. Anne-oğul, daha sonra birlikte kumdan kale yapmaya çalıştı.

669a6dd005089e4aaa59515f.jpg

Sıcak havadan bunalan Tosun, bir ara denize girerek serinledi. Ünlü isim, beyaz bikinisi ve fit haliyle de dikkat çekti.

669a6ddc05089e4aaa595162.jpg

Cansu Tosun: Fast food yerine salata yiyorum!
Babası ile Serenay Sarıkaya'nın annesi yasak aşk yaşıyor! Cansu Tosun sessizliğini bozdu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler