Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Cansu Tosun'dan iddialı 'estetik' açıklaması!

hizmetli

Administrator
Yönetici
63638ba086b2451d8025fa97.jpg

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Eşi Erkan Kolçak Köstendil'in bir dönem Hollanda'da amatör bir futbol kulübünde oynadığı için yurt dışına yerleşen ancak artık Türkiye'ye döndüklerini anlatan Cansu Tosun, "Biz hem orada hem buradayız. Hiçbir şeyi tam olarak bırakmıyoruz ki keyfimize göre, bir başlıyor, bir duruyoruz. Çocuk da alıştı artık bu duruma doğduğundan beri" şeklinde konuştu.
63638c5586b2451d8025fa9a.jpg

"SABAH GİDİP GECE DÖNÜYORSUNUZ"

Cansu Tosun, çekimleri Konstanz Gölü’nde gerçekleşen, Almanya-Avusturya ortak yapımı ‘Murder by the Lake’ (Die Toten vom Bodensee) isimli dizide 'Aisha' karakterine hayat vermişti. Dijital platform için dizi görüşmesi yaptığını ancak önceliği iki yaşındaki oğlu Marsel'e verdiğini anlatan oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

63638c6d86b2451d8025faa0.jpg

"TEK ESTETİKSİZ OYUNCU BENİM"

Saçının rengini değiştirdiğini, bu nedenle insanların bazen kendisini yolda tanımadığını anlatan ünlü oyuncu, "Tek estetiksiz oyuncu benim yani hiçbir müdahale yok suratımda" dedi. Gerekirse bir proje için estetik yaptıracağını belirten Tosun, sözlerini şöyle sürdürdü:

Alıntı Metni

63638c6686b2451d8025fa9e.jpg

"KENDİME İHANET ETMİŞ GİBİ HİSSEDERDİM"

Geçtiğimiz günlerde iki yaşındayken geçirdiği kaza sonrası kolunun yandığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan 34 yaşındak, güzel, koluna estetik yaptırmayı hiç düşünmediğini açıkladı.

Alıntı Metni

63638c5e86b2451d8025fa9c.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler