Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Celil Nalçakan'dan Ahu Yağtu'ya: Seni şuursuzca seviyorum!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66921490c54dfeb32bed981c.jpg

'Kardeşlerim' dizisinde birlikte rol alan Celil Nalçakan ile Ahu Yağtu'nun duygusal olarak yakınlaştıkları iddia edilmiş, ikili bir dönem sık sık birlikte görüntülenmişti.

Ancak oyuncular aşk iddialarını yalanlamış, Nalçakan; "Bizimki set kardeşliği" açıklamasında bulunmuştu.

66921336c54dfeb32bed9811.jpg

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Celil Nalçakan, dün 46'ncı yaşına basan Ahu Yağtu'nun fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, bir kez daha ilişki söylentilerinin fitilini ateşledi.

66921351c54dfeb32bed9813.jpg

Instagram hesabında 1.5 milyon takipçisi bulunan ünlü isim, rol arkadaşının karesine siyah kalp emojisi de ekleyerek şu mesajı yazdı:

Alıntı Metni

669213b1c54dfeb32bed9816.jpg

"ÇOK SEVİYORUM SENİ"

Yağtu da bu jeste kayıtsız kalamayarak; "Cancağazım, çok seviyorum seni" mesajıyla meslektaşına yanıt verdi.

66921404c54dfeb32bed9818.jpg

Celil Nalçakan'ın kısa sürede 28 bine yakın beğeni alan gönderisine, "Havada aşk kokusu var! Buram buram hem de", "Doğum gününü kutlamış, bunu aşka çevirdiniz... Espri yapmış" ve "Aşk ilanı mı bu?" ve "Sevgili misiniz yoksa?" şeklinde yorumlar yazıldı.

Celil Nalçakan'dan Ahu Yağtu açıklaması
Celil Nalçakan hakkında çıkan 'öldü' haberine isyan etti! 'Şimdi bu parayı ödemek için çırpınıp dursunlar'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler