Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Celil Nalçakan: Köpeğimle yaşıyorum, havlamayı öğrendim artık!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66ab8dd1481b65014b08dac0.jpg

Ünlü oyuncu Celil Nalçakan, geçtiğimiz ay gazetecilerle konuşarak hakkında yapılan 'öldü' haberine isyan etmişti. Sözlerine; "Arkadaşlar sizden bir ricam var. Sabah hakkımda bazı haberler çıkmış 'Celil Nalçakan öldü' diye" şeklinde başlayan Nalçakan, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

66ab8bbb481b65014b08daaa.jpg

Ünlü isim, önceki gün hakkında çıkan ve ailesinin de olumsuz etkilendiğini ifade ettiği haberlere bir kez daha sitem etti.

66ab8c37481b65014b08daad.jpg

"SON KEZ AFFEDİYORUM"

“Ailem görüyor bu haberleri. Annem arıyor, ona ‘Anne ölmedim’ diyorum, yazık kadına” diyerek haklı isyanını dile getiren Nalçakan, bu tip paylaşımları yapanları son kez affettiğini ancak bundan sonra mahkemeye vereceğini belirterek; “Hukuk önünde halledecektim ama keşke devamını getirebilsem. Beni arayıp ‘Abi ben 16 yaşındayım’ diyor. Böyle şeylerin yapılmaması lazım, şakanın da yeri var. Son kez affediyorum” şeklinde konuştu.

66ab8c56481b65014b08daaf.jpg

Nalçakan ayrıca rol arkadaşı Ahu Yağtu ile aşk yaşadığı söylentilerine artık alıştığını ancak aralarında böyle bir durumun söz konusu olmadığını sözlerine ekledi.

66ab8ca9481b65014b08dab7.jpg

"BİR EVLADIM OLSUN İSTİYORUM"

Yağtu için “Ahbabım, dostum” ifadesini kullanan oyuncu “Bu hayatta Ahu’yu pek çok şeyin üstünde tutuyorum. 46 yaşından sonra insanın böyle dosta ihtiyacı var. Bizi her sene iki kez sevgili ilan ediyorlar” diye konuşurken, baba olmayı hayal edip etmediği sorusuna şaka yaparak şöyle yanıt verdi:

Alıntı Metni
Celil Nalçakan'dan Ahu Yağtu'ya: Seni şuursuzca seviyorum!
Celil Nalçakan sevgilisiyle görüntülendi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler