Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Celine Dion sağlık durumu nasıl, hastalığı ne? 'Titanic' şarkısıyla tanınan Celine Dion'un son hali

hizmetli

Administrator
Yönetici
667d2288bc17d6055d0c5be3.jpg

Mart ve Nisan 2022'de kas spazmları yüzünden Kuzey Amerika'daki bazı programlarını iptal eden Celine Dion, Avrupa turnesini de sağlık sorunu nedeniyle iptal etmek zorunda kaldığını duyurmuştu. Aralık 2022'de Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle dertleşen üç çocuk annesi şarkıcı, gözyaşları içinde Stiff Person (Katı Kişi) Sendromu'na yakalandığını açıklamıştı:

Alıntı Metni

667d2180bc17d6055d0c5bd6.jpg

NÖBET GEÇİRDİĞİ ANLAR KAMERAYA ÇEKİLDİ

Celine Dion, şimdilerde hastalıkla mücadelesini anlattığı 'I Am: Celine Dion' adlı belgeselle adından söz ettiriyor. Yaşadıkları hakkında cesurca konuşan Celine Dion'un (56) belgeselinde, kameralar karşısında bir nöbet geçirdiği anlar yer aldı. O görüntüler, kısa sürede dünya basınının gündeminde yer aldı.

667d21abbc17d6055d0c5bd9.jpg

Bütün kasları işlemez hale gelen ve çektiği acı yüzünden açıkça belli olan ünlü isim, nöbet geçirdiği sürede nefes almak için zorlanırken görülüyor.

667d21cabc17d6055d0c5bdb.jpg

GÖZYAŞLARI HAYRANLARINI ÜZDÜ

Dion, nöbet geçirirken belgeselde birlikte çalıştığı kamera ekibi sessizce çekimi sürdürdü. O sırada tıbbi yardım ekibi de ünlü şarkıcıyı rahatlatmak için elinden geleni yaptı. O anlarda Dion'un gözlerinden süzülen yaşlar da şarkıcının hayranlarını üzdü.

667d21e3bc17d6055d0c5bdd.jpg

"GÜVENDE OLDUĞU İÇİN ÇEKİME DEVAM ETTİM"

Belgeselin yönetmeni Irene Taylor, Dion'un nöbet geçirdiği anları kameraya alıp almama konusunda kararsız kaldığını açıkladı. "Dion çok hızlı bir şekilde nöbet geçirmeye başladığında bunu çekip çekmeme konusunda karasız kaldım" diyen Taylor, şöyle devam etti:

Alıntı Metni

667d2200bc17d6055d0c5bdf.jpg

17 yıl boyunca hastalığını gizlemiş! 'Yalan söylemek çok ağır bir yüktü'
‘Artık kaslarını kontrol edemiyor'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler