Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Cem Adrian, Kuruçeşme Açıkhava'da sesiyle büyüledi

hizmetli

Administrator
Yönetici
634fc5e886b2471da4c98b08.jpg

Söylediği şarkılarla adından sıkça söz ettiren Cem Adrian, İstanbul Boğazı’nda üçüncü kez müzikseverlerle bir araya geldi. Sahneye ‘Sen Benim Şarkılarımsın’ parçasıyla çıkan Cem Adrian, geniş repertuvarıyla dinleyicisinden büyük alkış topladı. Güçlü ve özel sesiyle başarılı sanatçı; ‘Beni Seni Çok Sevdim’, ‘Söyle Buldun Mu’, ‘Derinlerde’ gibi sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.
634fc5fd86b2471da4c98b0b.jpg

NOSTALJİK PARÇALAR

Geniş ses aralığına sahip olan Cem Adrian, söylediği şarkılarla müzikseverleri adeta büyüledi. Adrian, ‘Sensiz Saadet Neymiş’ ve ‘Yıldızların Altında’ parçalarıyla geçmiş yıllara götürdü, ‘Ela Gözlüm’ ve ‘Sarı Gelin’ türküleriyle ise sevenlerinin kalbine dokundu.
634fc60a86b2471da4c98b11.jpg

GÖRSEL ŞÖLEN

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde kendisini yalnız bırakmayan müzikseverlere telefonlarının ışıklarını yakmalarını rica eden Cem Adrian, unutulmaz geceyi Kuruçeşme’yi aydınlattığı ışıklarla ölümsüzleştirdi. Müzik ziyafetini soluksuz dinleyen binlerce kişi, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bir kez daha Cem Adrian’ın unutulamaz şarkılarına doydu.
634fc60486b2471da4c98b0d.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler