Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Cemre Kemer'den Gülçin Ergül açıklaması! 'Beni aralarındaki en kötü kız olarak görüyorlar'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cf0bfdfe33691c8fb755a6.jpg

2000'lerin dağılan popüler grubu Hepsi'nin üyelerinden Yasemin Yürük ve Gülçin Ergül arasında tartışma yaşanmıştı. Yasemin, "Hepsi grubunun belgesel projesi vardı, Gülçin Ergül ya da içimizden biri kabul etmedi" demiş, Ergül'den ise yanıt gecikmemişti.

"MEGALOMANCA GELİYOR"

Eleştiri oklarının hedefi haline gelen Gülçin Ergül ise şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

66cf0914fe33691c8fb75599.jpg

"CANIM İSTEMEDİ"

Cemre Kemer de kendisine gelen mesajlar üzerine; "Bebeğimin 40'ı yeni çıktı arkadaşlar. Konuyu hâlâ tam kavrayamadım. Açıkçası canım istemedi. Yani şu an buna girmek istemedim. Bizi bunca yıl boyunca dinleyen herkese sonsuz saygı duyuyorum. Biz çok uzun yıllar çalıştık, hazırlandık. Şu an herkes kendi istediği hayatı yaşıyor. Çocuklarımla, ailemle daha çok aile hayatı yaşamak istedim ki ben hep bu kafada bir insandım. Herkes tabii ki kendi yolunda gidiyor ama herhalde single'ı çıkıyor, bilemiyorum... Çünkü tekrar bu konular ortaya nasıl çıkıyor bilmiyorum ama ne tesadüfse hep aynı zamanlamada ortaya çıkıyor. O yüzden çok bir şey söylemek istemiyorum. Şu an bu söylediğimle bile ben kötü bir şey yapmışım gibi bir pozisyona düşürüleceğim. O yüzden hayırlı uğurlu olsun inşallah, çok dinlensin" paylaşımında bulunmuştu.

66cf095dfe33691c8fb7559b.jpg

Aralık 2020'de Emre Medina ile dünyaevine giren ve Karla ile Kerem isimlerini verdiği iki çocuk sahibi olan Cemre Kemer, geçtiğimiz gün Etiler Akmerkez'de objekiflere takıldı.

66cf098afe33691c8fb7559e.jpg

Ayaküstü gazetecilerle konuşan ünlü isim, "Bu ara 7/24 çocuk bakıyorum. Onun dışında bir şey yaptığım yok" ifadelerini kullandı.

66cf0aa9fe33691c8fb755a2.jpg

"OLAY KENDİ KENDİNE KÖPÜRÜYOR"

Hepsi Grubu'nun son dönemde sık sık gündem olmasıyla ilgili açıklama yapan Kemer, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Cemre Kemer: Sakin bir hayat sürüyorum
Gülçin Ergül'den Hepsi cevabı: Hiçbir kötülük yapmadan yokluğumu hissettirdim!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler