Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Cengiz İmren'in yerini ancak Cengiz İmren doldurur!'

hizmetli

Administrator
Yönetici
668cdaf7420a3aacdd6883c6.jpg

Cengiz İmren, "Uzun zamandır sahnelere ara vermiştim. Yeni şarkım için Özbekistan'a gidip, klip çektim. Tabuları yıktım, normalde şarkılarım çıkmadan sahne yapmam. Hem içerideki hem de dışarıdaki insanların ilgisi beni memnun etti. Sahne kadar fotoğraf çektirdim, o da ayrıca beni mutlu ediyor" dedi.

"SEMİCENK VE SEFO'YU BEĞENİYORUM"

İmren, yeni nesil müzisyenler için, "Yeni neslin aralarında başarılı olanlar var. Bazıların videolarını izliyorum, inşallah kendilerini toparlarlar. Bazı isimler sosyal medyanın gücüyle ilerliyor. Önemli olan bir yerde kalmak. Semicenk ve Sefo'yu beğeniyorum. Sefo'nun milli marşını da sevdim" şeklinde konuştu.
668cdb00420a3aacdd6883c9.jpg

Cengiz İmren'in 5 milyonluk hediyesi!

"İYİ OLURSA ELİNDEN TUTARIM"

50 yaşındaki şarkıcı, "Arabesk hep popüler. Sizce Cengin İmren'in yerini doldurabilecek bir kişi var mı?" sorusuna, "Cengiz İmren'in yerini ancak Cengin İmren doldurur. Gerçekten sinyal veren benden iyi veren biri olursa elinden tutar ve ona şarkı da yazarım" yanıtını verdi.
668cdb0f420a3aacdd6883cd.jpg

"EV VE ARABA İSTENLER OLDU"

Özel jette klip çeken Cengiz İmren, "Bir kere oldu. Bana IBAN atıp, ev ve araba isteyen insanlar oldu. Bir daha şatafatlı şeyler yapmayayım, insanlar çok heveslenmesin. Sade Cengiz İmren'i daha çok tercih ediyorum" ifadelerini kullandı.
668cdb16420a3aacdd6883cf.jpg

"HERKESİN TEKNESİ YOK"

Bodrum'da gündeme gelen fahiş fiyatlarla ilgili ise şarkıcı, "Oraya giden herkesin teknesi ve çantasında doları yok. Fahiş fiyatlar olması anormal. Balıkesir Akçay'a ilk defa geldim, burası mütevazi ve güzel. İnsanlar kolay para kazanmıyor. Şu an Çeşme ve Bodrum boş" açıklamasını yaptı.
668cdb08420a3aacdd6883cb.jpg

'Önünde sonunda konuşacağım! Sizi ele vereceğim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler