Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Ceylin bana cesaret verdi’

hizmetli

Administrator
Yönetici
6338b13786b24a56b80f4842.jpg

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Yargı’nın başrol oyuncularından Pınar Deniz, Alem dergisine kapak oldu. Yapımda Ceylin karakterini canlandıran oyuncu, “Her rolümle büyük bağ kuruyorum ve bende bir his bırakıyor. Ceylin beni olgunlaştırıp, kendime olan güvenimi artırdı mesela... Acının üstesinden nasıl gelinebileceğini öğretti. Fütursuz olma hali bana cesaret verdi” diye konuştu.

Deniz, “Beyazperdede canlandırmayı hayal ettiğin bir karakter var mı?” sorusuna ise, “Çok var. O yüzden kendimi sınırlamak istemem ama biyografi türünde bir figürü canlandırmak isterim. Sıkışmış ve öteki yaşayan insanların hikâyesini canlandırmak isterim. Farklı ve fikri olan her karakteri canlandırmak isterim aslında...” şeklinde konuştu.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler