Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Christian Bale: Çok az para kazandığım için makyözler bana güldü!

hizmetli

Administrator
Yönetici
63454f4786b245095c1c8eaf.jpg

'The Dark Knight' serisi, 'Exodus: Gods and Kings' ve 'Public Enemies' gibi yapımlarda yer alan Hollywood yıldızı Christian Bale, geçtiğimiz günlerde GQ'ya verdiği yeni bir röportajda Leonardo DiCaprio ile ilgili ilginç bir açıklamada bulunmuştu. Söz konusu açıklama; görüşmeci Zach Baron'un, tıpkı Bale gibi henüz bir çocukken sinema işine başlayan DiCaprio'nun 2000 yapımı 'American Psycho'(Amerikan Sapığı) filminde Bale'dan önceki seçim olduğu gerçeğini gündeme getirmesinin ardından gelmişti.

Ünlü isim, DiCaprio'nun projeden ayrılmasıyla 'Patrick Bateman'ı canlandırsa da; görünüşe göre 90'lı yıllarda 'Titanic' de dahil olmak üzere beş filmin rolünü meslektaşına kaybetmiş.

63454d7d86b245095c1c8e8a.jpg

"ONUN YAPTIĞINI YAPAMAM"

Bunu kişisel olarak alıp almadığı sorulduğunda ise Christian Bale, 'Hayır. Herhangi bir şeye sahip olduğum için ne kadar minnettar olduğumu biliyor musun? Demek istediğim, ben onun (Leonardo DiCaprio) yaptığını yapamam. Leo yaptığı şeyi muhteşem bir şekilde yapıyor" cevabını vermişti.

Dünyaca ünlü İngiliz aktör, ardından Leonardo DiCaprio'nun Hollywood'daki her büyük film için rol teklif edilen ilk aktör olduğunu iddia etmiş ve "Başka biri herhangi bir rol alabiliyorsa bu; Leonardo o rolleri reddettiği için" ifadelerini kullanmıştı.

Kenan Thompson'dan Zendaya'ya 'Leonardo DiCaprio' şakası!

"YAPTIĞI HER ŞEYİ KENDİSİ SEÇİYOR"

Bale, kendisinin ve 47 yaşındaki meslektaşının yaş aralığındaki diğer aktörlerin kariyerlerini Leonardo DiCaprio'ya borçlu olduğunu da sözlerine eklemişti:

Alıntı Metni

63454d8786b245095c1c8e8d.jpg

2010 YILINDA OSCAR ALDI

Christian Bale, ilk olarak Steven Spielberg'in yönettiği 1987 'Empire of the Sun' filminde canlandırdığı, II. Dünya Savaşı'nda ailesini kaybederek Japonya'da yalnız kalan İngiliz çocuğu rolü ile sinemaya başladı. Metot oyunculuğu ile bilinen ve 2010'da rol aldığı 'The Fighter' filmi ile 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' dalında Oscar alan aktörün, iki kez kazandığı Altın Küre de dahil olmak üzere pek çok ödülü bulunuyor.

YEDİ KEZ AKADEMİ ÖDÜLÜ'NE ADAY GÖSTERİLDİ

DiCaprio ise oyunculuk kariyerine 1989 yılında 'The New Lassie' dizisiyle başladı. DiCaprio, yedi kez Akademi Ödülü, beş kez İngiliz Akademisi Film Ödülleri ve 11 kez Ekran Oyuncuları Derneği Ödülleri'ne aday gösterildi. 2016'da 'The Revenant' (Diriliş) filmilye 'En İyi Erkek Oyuncu' dalında Oscar alan ünlü isim, son olarak dijital bir platformda gösterilen 'Don't Look Up' adlı filmde rol aldı.

63454e9786b245095c1c8eaa.jpg

"BANA GÜLDÜKLERİNİ HATIRLIYORUM"

Tüm bunların ardından DailyMail'de yer alan habere göre; 2003 yapımı 'American Psycho' filmindeki Patrick Bateman rolüyle hala hatırlanan başarılı oyuncu Christian Bale, filmde çalışan makyaj sanatçılarından daha az para aldığını açıkladı.

GQ ile yaptığı bir röportajda 48 yaşındaki Bale, makyaj sanatçıları tarafından maaş farkı nedeniyle alay konusu olduğunu ve kendisine filmdeki başrol için sadece yasal olarak asgari olan miktarın ödendiğini iddia etti:

Alıntı Metni
Christian Bale rolü için zayıfladı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler