Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Çiftçiler ‘Avrupa’yı kuşattı

hizmetli

Administrator
Yönetici
65bc2205f974e2765d47cf9e.jpg

AB liderlerinin Ukrayna’ya yardım sağlanması konulu bir zirve için bir araya geldiği AP’nin önünde toplanan çiftçiler, Avrupa Komisyonu BaşkanıUrsula von der Leyen’e tepki olarak“Ursula, biz buradayız!” yazan pankartlar açtı ve yumurta fırlattı, ateşler yaktı.

İlginizi Çekebilir

Brüksel’in ana caddeleriyse yaklaşık bin traktörle kapatıldı. Fransa’nın başkenti Paris’te de, Avrupa’nın en büyük gıda pazarı olanRungis’te çiftçilerin düzenlediği protestolara polis baskın yaptı, 91 kişiyi gözaltına aldı. Fransa Başbakanı Gabriel Attal, protestoları yatıştırmak amacıyla besi hayvanı yetiştiricilerine 150 milyon euro destek vereceğini açıkladı.

Portekiz de protestoları önlemek amacıyla çiftçilere yönelik 500 milyon euroluk yardım paketini duyurdu. Ancak, çiftçiler, ithalatın Avrupa tarım ürünleriyle aynı kurallara tabi olması, tarım ve çevre düzenlemelerinin “pahalı” bürokrasisinin daha esnek ve basit hale getirilmesi için anlaşmaların gözden geçirilmesini istiyor.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler