Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ciğer kralı itiraf etti: 'Yalan söyledim!'

hizmetli

Administrator
Yönetici
638c4cc586b24733b8da247d.jpg

45 yaşındaki Brian Johnson, Instagram hesabından perşembe günü yayımladığı videoda “S**ıp batırdığımı tamamen kabul ediyorum. Yalan söyledim” dedi.

Çiğ ciğer ve sakatat yediği videolarla ünlenen sosyal medya fenomeni, “Utanıyorum ve mahcubum. Birçok kişiyi yanlış yönlendirdim. Tek suçlu benim. Hepsi çok yanlıştı” ifadelerini kullandı.

Johnson, özsaygı sorunu yaşadığı için steroid kullandığını belirterek, karın kası implantı yaptırdığına dair iddialarınsa gerçeği yansıtmadığını savundu.

Ciğer Kralı adlı beslenme şirketinin de sahibi olan Johnson, yılda 100 milyon dolar gelir elde ettiğini öne sürmüştü.

Sosyal medya fenomeninin itirafları, Derek adlı YouTuber'ın Johnson'ın e-postalarını ele geçirip salı günü yayımlamasının ardından geldi.

Söz konusu e-postalarda, Johnson'un büyüme hormonu içeren ilaçlarla ilgili bir antrenörle yazışmaları ve steroid kullandığına dair bilgiler ortaya çıkmıştı.

ABD'li komedyen ve podcast yayımcısı Joe Rogan da Johnson'ın steroid kullandığını öne sürmüş, sosyal medya fenomeniyse iddiaları reddetmişti.

Kaynak: Independent Türkçe

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler