Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Çocuk istiyor!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65aece234d41ac7f2fd68a00.jpg

Gülseren Ceylan’la yaşadığı ilişkiylegündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil (66), yeniden evlenmek istediğini söyledi. ‘Pembe Masa’ programına konuk olan üç çocuk babası komedyen, “Tekrar evlenip, çocuk sahibi olmak isterim. Bebek yeniden hayata gelmek gibi bir şey, çocuklarımın da hoşuna gider bu... Ailemize yeni bir enerji, yeni bir heyecan katar” diye konuştu.

Altı yıl önce kaçış sendromu hastalığı yüzünden uzun süre hastanede tedavi gören Erbil, “Ölümü hiç aklınıza getirdiniz mi” sorusuna, “Ölümü aklıma getirmedim ama şöyle bir şey oldu; kardeşim (Yeşim Erbil) benim doktorumdu bir gün ona, ‘Eğer bitkisel hayata girersem beklemeyin, fişimi çekin’ dedim” cevabını verdi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler