Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber CZN Burak terk edildiğini itiraf etti! 'Beni bırakıp gitti. Onu çok seviyordum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
669f64355e5aabdd4880ed91.jpg

Sosyal medyada fenomen olan CZN Burak, doğduğu il Hatay'da da büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi sonrası afet bölgesine elinden geldiğince yardım etmeye çalışan CZN Burak ile babasının arası açılmıştı.

"İÇİNDEN GELEREK YARDIM ETMEDİ"

Kanal D Haber'den Buse Öztürk'e konuşan İsmail Özdemir, "Burak 'Babam beni dolandırdı' diyor. Hiç alakası yok. Yaptığı yardımlar hep prim katsın diye yapıldı. İçinden gelerek hiçbir zaman yardım etmemiştir" açıklamasını yapmıştı.

milliyet.jpg

ORTAKLIĞI BİTİRMİŞTİ

Babasıyla yaşadığı sorunlar sebebiyle davalık olan fenomen, ortaklığını sonlandırıp yeni bir restoran açmıştı. Yoğun tempoda çalışan fenomen özel hayatına dair ilk defa konuştu.

milliyet.jpg

Cannes Film Festivali'ne gitmişti! CZN Burak eleştirilere yanıt verdi: Davet ettiler geldik

TERK EDİLDİĞİNİ SÖYLEDİ

Son olarak Cannes'e gitmesiyle gündem olan Burak Özdemir, Aramızda Kalmasın'a konuştu. Fenomen isim, iki yıllık ilişkisinde terk edildiğini itiraf etti.

milliyet.jpg

"TEMPOM ONA AĞIR GELDİ"

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Zayıflığıyla gündem olan CZN Burak'tan hastane paylaşımı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler