Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Damla Sönmez'in Çeşme keyfi! Deniz ve güneşin tadını çıkardı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cdb9ccfe33691c8fb75194.jpg

Son olarak 'Maviye Sürgün' adlı yapımla izleyicinin karşısına çıkan ünlü oyuncu Damla Sönmez (37), geçtiğimiz günlerde Nişantaşı City's'de objektiflere takılmıştı.

Ayaküstü gazetecilerle konuşan Sönmez, geçtiğimiz aylarda yaptığı "Ben yalnızlığımla çok mutluyum. Aşk meşk olmayalı uzun süre oldu" açıklaması sorulduğunda; "Halen mutluyum" ifadelerini kullanmıştı.

66cdb7eefe33691c8fb75182.jpg

"MESLEKTEN ALDIĞIMI GERİ VERİYORUM"

Yapımcılık da yapan ünlü isim, "Bağımsız filmlerin çekilmesi senaryo yazıldıktan sonra üç yıl alıyor. Ülke ülke dolaşıp atölyeleri ziyaret ediyoruz. Ortak yapımcılar buluyorsunuz. Seviyorum yapmayı... Meslekten aldığımı mesleğe geri vermek gibi" şeklinde konuşmuştu.

66cdb92dfe33691c8fb75188.jpg

Damla Sönmez önceki gün Dalyan'da yer alan popüler bir plajda objektiflere takıldı.

66cdb93efe33691c8fb7518b.jpg

ŞAPKASINI TAKİP DENİZ KENARINA GELDİ

Yazın son zamanlarını kısa tatillerle değerlendiren güzel oyuncu, plaja gelir gelmez şapkasını takarak deniz kenarına indi.

66cdb94bfe33691c8fb7518e.jpg

Plajda gördüğü köpek ile oyun oynayarak zaman geçiren Damla Sönmez, sonrası locasına geçerek güneşlendi.

66cdb957fe33691c8fb75191.jpg

Damla Sönmez: Aşk insanı harekete geçiren büyük bir güç!
Damla Sönmez plajda kitap okudu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler