Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Darülaceze'de tedavi görmüştü! Zerrin Özer'den haber var

hizmetli

Administrator
Yönetici
66bf05ca37446c241540316e.jpg

Zerrin Özer, söz ve müziği Mustafa Arapoğlu imzası taşıyan 'Her Gün Olay' isimli yeni çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu.

Erkan Nas yönetmenliğinde İstanbul’da kamera karşısına geçen Özer, yeni şarkısı hakkında, "Çok güzel bir çalışma oldu. Artık ayda bir ya da iki ayda bir sevenlerimizle buluşacağız" dedi.
66bf05d337446c2415403170.jpg

Bakan Göktaş'tan Darülaceze’de tedavi gören Zerrin Özer'e ziyaret

"BOMBA GİBİYİM"

Sağlık durumu merak edilen 66 yaşındaki sanatçı, "Sağlık durumum çok iyi. Kendimi çok iyi hissedeyiyorum. Mutlu ve huzurluyum. Herkes gibi arada ben de sağlık sorunları yaşıyorum. Kimse meraklanmasın; bomba gibiyim ve herkesi çok seviyorum" ifadelerini kullandı.
66bf05db37446c2415403172.jpg

"Z KUŞAĞINI ÇOK SEVDİM"

Temmuz 2023'te çıkardığı ‘Basit Numaralar’ şarkısıyla adından söz ettiren Özer, "Ben bütün kuşakları çok seviyorum. Hepsi benim canım. Basit Numaralar'la da Z kuşağıyla tanıştım ve çok sevdim onları. Onlarda artık benim gözümün nuru" şeklinde konuştu.
66bf05e537446c2415403174.jpg

Zerrin Özer omurilik ameliyatından sonra Darülaceze'de yatmıştı! Eski eşi konuştu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler