Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Defne Samyeli arabaları karıştırdı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6388a28986b24a47a4ef26be.jpg

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

Kariyerine şarkıcılıkla devam eden Defne Samyeli, iddialı sahne kostümleriyle olduğu kadar yaptığı açıklamalarla da sık sık adından söz ettirmeyi başarıyor.

"GÜZEL SORULARLA GELİN"

Geçtiğimiz günlerde çıktığı bir sahnede çekilen fotoğraflarının ardından Samyeli'nin göğüs estetiği yaptırdığı iddiaları çıkmıştı. Ünlü şarkıcı, söz konusu iddialar sorulunca, "Mantıklı sorular sorun. Güzel sorularla gelin. Güzel sorular sorduğunuzda cevap veriyorum" sözleriyle tepkisini dile getirmişti.
6388a36c86b24a47a4ef26cb.jpg

YANLIŞLIKLA ARKADAŞININ ARABASINI BİNDİ

Defne Samyeli, önceki gece Armutlu'da mekan çıkışında görüntülendi. Arkadaşları ile yemek yemeye geldiğini söyleyen Samyeli, çıkışta arkadaşının arabası ile kendi arabası benzer olunca yanlışlıkla arkadaşının arabasına bindi.Samyeli, durumu fark edince kahkaha atarak, "Karıştırdık sanırım arabaları. Neyse aynı gibi zaten" dedi.
6388a3e686b24a47a4ef26d2.jpg

"EHLİYETİMİ GERİ ALDIM"

Samyeli, yeni bir diziye başlayacağını belirtti. Ardından geçtiğimiz yıl alkollü araç kullandığı için ehliyetini kaptıran Defne Samyeli, "Bir yanlışlık olmuştu. Ben ehliyetimi geri aldım" diye konuştu. Daha sonra da aşk hayatı ile ilgili sorulara da "Biliyorsunuz ki bunları konuşmuyorum ve konuşmayacağım" dedi.

Defne Samyeli: Gittiğimiz yerde deniz vardı, biz de girdik!

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz yıl Kuruceşme’de bir mekanda sahne alan Samyeli, mekan çıkışı alkollü olmasına rağmen direksiyon başına geçmişti. Trafik kontrolü sırasında alkolmetreye üfleyen Defne Samyeli'nin yasal sınırların üzerinde alkollü olduğu tespit edilmişti.
6388a57586b24a47a4ef26eb.jpg

EHLİYETİ KAPTIRDI

Polis çevirmesiyle neye uğradığını şaşıran Defne Samyeli’nin ehliyetine altı aylığına el konulmuş ve şarkıcıya ayrıca 1339 lira para cezası kesilmişti.

Defne Samyeli bikinili pozuyla yaşıtlarına meydan okudu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler