Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Değişimiyle gündem olan 'Adını Feriha Koydum’un Cansu’su Sedef Şahin'in yeni mesleği!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65cb4003f974e2765d47fab3.jpg

Başrollerini Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı 'Adını Feriha Koydum' dizisindeki Cansu rolü ile ünlenen Sedef Şahin, değişimi ile şaşırtıyor.

Dizinin ardından setlere ara veren oyuncu, yeni görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Beş yıl içerisinde 20 kilo veren Şahin, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor.
65cb4263f974e2765d47faba.jpg

"İNSAN İNSANA BENZER"

29 yaşındaki Sedef Şahin, dünyaca ünlü model Gigi Hadid'in yüzünün kendisiyle benzetilmesiyle gündeme gelmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan güzel oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

65cb424ef974e2765d47fab8.jpg

Gigi Hadid’in son hali 'Adını Feriha Koydum' Cansu’ya benzetildi!

"BUGÜN YEPYENİ BİR SAYFA AÇILDI"

Son haliyle çok beğenilen ünlü isim bu defa da yeni mesleğiyle herkesi şaşırttı. Sedef Şahin yeni mesleğini sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Şahin, "Bugün yepyeni bir sayfa açıldı hayatımda ve öğretim üyesi oldum" notu ile takipçileriyle heyecanını paylaştı.
65cb42dbf974e2765d47fabc.jpg

TEBRİK MESAJI YAĞDI

Şahin özel bir üniversite tiyatro alanında öğretim üyesi olarak çalışmaya başladı. Ünlü oyuncunun bu gönderisin tebrik mesajları yağdı.

Sedef Şahin'den spor pozu