Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Demet Evgar: Tarımla uğraşan bir ailenin evladıyım

hizmetli

Administrator
Yönetici
634aab7886b2452314aaedc0.jpg

Dört kuşaktır tarımla uğraşan bir ailenin bireyi olduğunu belirten Demet Evgar, temsili hasat etkinliği sonrası basın mensuplarıyla bir araya geldi ve kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.

"TARLADA YORULDUĞUM KADAR HİÇ YORULMADIM"

Yakın zamanda anne olan oyuncu, "Biz bu işi hâlâ sürdürüyoruz. Hatta evladımı da geçtiğimiz günlerde çiftliğimize götürdüm ki oranın havasını iyice solusun. Toprakla uğraşanların hayatı sabah 04:30-05:00'te başlar. İşi 12 olmadan bitiririz. 'Sabah bereketi' denilen bir şey vardır toprakla uğraşanlarda. Tarlada yorulduğum kadar hiçbir işte daha yorulmamışımdır. Toprağın verdiği huzur bile bambaşka bir şey" ifadelerini kullandı.
634aac1786b2452314aaedc4.jpg

'İyi ki doğdun canım sevgilim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler