Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Demet Şener: İlk pırlanta yüzüğümü kendime aldım!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d975aafe33691c8fb77e72.jpg

Demet Şener, katıldığı pırlanta mağazasının açılışında, bir basın mensubunun yönelttiği "İlk pırlanta yüzüğünüzü aldığınızda neler hissettiniz?" sorusuna yanıt verdi.

"KIZIM İÇİN SAKLIYORUM"

Alıntı Metni

66d9755afe33691c8fb77e6a.jpg

'Ne kadar harcama yapacağımızı önceden planladık!'

YENİ ROLÜNÜ AÇIKLADI

Oynadığı güçlü kadın rolleriyle tanınan Nilüfer Kurt, yeni bir dizi projesine başlayacağını belirterek, "Yapımcının isteğiyle köle bir karakteri canlandıracağım, bu rol için çok heyecanlıyım" şeklinde konuştu.
66d97573fe33691c8fb77e6c.jpg

"KIZIMLA GURUR DUYUYORUM"

Etkinliğe kızı Keira ile katılan Nilüfer Kurt, kızının modellik deneyiminden gururla bahsetti: Kendisi çok başarılı bir öğrenci. Bugün onunla birlikte ilk modellik deneyimini yaşadık ve kızımla gurur duyuyorum.
66d97584fe33691c8fb77e6e.jpg

Demet Şener ile İbrahim Kutluay yıllar sonra aynı karede!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler