Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Demet Şener'den 'evlilik' açıklamasıı: Ayrı evlerimiz var, sevgimizin tadını çıkarıyoruz!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d04db2eb782cdfa6b7fa0e.jpg

1995 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen manken Demet Şener (47), milli basketbolcu İbrahim Kutluay (49) ile 2005 yılında dünyaevine girmişti. İrem ve Ömer isimlerini verdikleri iki çocuk sahibi olan ikili, 13 yıllık evliliğin ardından 2018'de olaylı bir şekilde boşanmıştı.

Şimdilerde Tolga Arman ile aşk yaşayan Demet Şener, geçtiğimiz gün katıldığı bir etkinlikte gazetecilerle bir araya geldi.

66d04ccbeb782cdfa6b7fa03.jpg

"BENİM İÇİN HÜZÜNLÜ GÜNLER BAŞLIYOR"

Yazla ilgili konuşan Şener, "Çok hareketli geçti. İrem'in üniversite hazırlığı, Ömer'in Madrid'den gelmesi... Küçük bir tatil yapabildik ve sonrasında Ömer milli takıma gitti. Şimdi Ömer'i Madrid'e uğurladım. Eylül'ün 12'sinde kızımı İngiltere'ye yerleştireceğim. Sonra benim için hüzünlü günler başlıyor" dedi.

66d04d1feb782cdfa6b7fa06.jpg

Çocuklarından bahseden Şener, "İrem en önemlisi naif ve zarif bir kız. İkisinin farklı özelliği var. İkisi de beni üzmedi. İkisinin en istediği yer Paris'ti. Dört günlük Paris turu yaptık. Onlarla çok ilgilendim. Her şeyi sevgiyle vermek istemedim. En önemli şey çocukları koşulsuz sevmek. Gerçekten ergen yetiştirmek kolay değil. Ömer basketbolla yatıp kalkıyor. Hayatının işini buldu. Çalışmayı çok seviyor. İki çocuğum da kendini iyi biliyor. Ben de öyleydim. Şansları açık olsun, hep yanlarındayım" diye konuştu.

66d04d50eb782cdfa6b7fa08.jpg

"HAYATTA HİÇBİR BAHANEM YOK"

Paris anısını anlatan model, "Herkes, 'İki çocuk sizin mi diye?' sordu. 47 yaşında olduğumu söyledim, inanamadılar! Herkes, ne yediğimi ve içtiğimi sordu. Genetik. Kendini sevmek, disiplin ve istikrar. Hayatımı sevmek ve şükretmek. Sabah sporum vardı. Bugün yapamayacağım diye, düne aldım. Hayatta hiçbir bahanem yok. Çocukları Paris'te deli gibi yürüttüm" açıklamasını yaptı.

66d04d7beb782cdfa6b7fa0a.jpg

"SEVGİMİZİN TADINI ÇIKARIYORUZ"

"Üçüncü kez nikah masasına oturur musunuz?" sorusuna da yanıt veren Şener, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Demet Şener evleniyor mu? Tektaşı dikkat çekti
'Ne kadar harcama yapacağımızı önceden planladık!'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler