Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Deniz Akkaya'dan kızına psikolojik şiddet! Mesajları ifşaladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
667aa32b5a126249b4093f7b.jpg

Deniz Akkaya, 15 yaşındaki kızı A.Ö’nün telefonunu almak istediği için A.Ö. tarafından şiddet uygulandığını, balkona kilitlendiğini ve polis çağırarak kurtulduğunu anlatmıştı.

BABADAN VELAYET TALEBİ

Yaşanan olayın ardından Akkaya’nın kızı devlet korumasına alındı. 15 yaşındaki A.Ö’nün babası Efe Önbilgin, kızının Sosyal Hizmetlerde Kurumu ya da annesinin yanında kalmasını istemediğini belirterek, Aile Mahkemesi’ne başvurarak velayet talebinde bulundu.

milliyet.jpg

"MUTLULUĞUMUZUN RESMİ"

A.Ö, geçtiğimiz günlerde babası Efe Önbilgin tarafından teslim alındı. Avukat Şeyda Yıldırım, bu anın görüntüsünü sosyal medya hesabından yayınladı.

milliyet.jpg

Deniz Akkaya'nın kızı, babası Efe Önbilgin'e teslim edildi! 'Ayşe'nin yeni hayatının ilk günü'

"KEŞKE BABASI GİBİ HAYATIMI YAŞAMAYA DEVAM ETSEYMİŞİM"

Bu süreçte yaşanan her şeyi X hesabından yayınlayan Deniz Akkaya, son olarak kızı ile WhatsApp konuşmalarını yayınladı. Akkaya paylaşımın da şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

667aa17a5a126249b4093f71.jpg

"SİZİNLE UĞRAŞMAKTAN HAYATIMI YAŞAYAMIYORUM"

Akkaya'nın kızına gönderdiği mesajda 'Sana seçme şansı veriyorum. Yüzmeye gideceksin, gitmezsen de dedenle yaşayacaksın. Artık evdeki dertlerle uğraşmaktan, sana sürekli senin iyiliğin için olan şeyleri zorla yaptırmaya çalışmaktan, Elmas'la uğraşmaktan, dedene uğraşmaktan hayatımı bırak yaşamayı iş yapamıyorum ya.' yazdığı görüldü.

667aa1e75a126249b4093f73.jpg

"SANA DUYGUSAL BASKI YAPMAYA ÇALIŞMIYORUM"

A.Ö'nin de annesine mesajlarda, "Okul açıldığından beri 2 kere okulda ağladım. Sana duygusal baskı yapmaya çalışmıyorum ama bu okul yılı diğerleri kadar kolay geçecekmiş gibi davranıyorsun. Artık yüzmeye gitmek istemediğimi söylediğimde artık yüzmeye gidemeyeceğimi kastetmiştim çünkü dersin yarısını omzum yüzünden ağlayarak geçiriyorum. Yüzmekten nefret ediyorum çünkü eskisi gibi yapamıyorum ve benim iyiliğim için bu konuda bu kadar ısrar ettiğini biliyorum ama yüzmek bana artık iyi gelmiyor" dediği görüldü.

667aa22c5a126249b4093f76.jpg

"NANKÖRSÜN, SPOR YAPMAYAN ÇOCUK KABUL ETMİYORUM"

Akkaya'nın mesajların devamında kızına çok sinirlenerek "Sen nankörsün nankör. Arkadaş her istediğini mi yapacaksın nedir ya. Kabul etmiyorum spor yapmayan bir çocuk ve şu an bize en yakın, sana en etkili olacak spor yüzme. Bu yaştan sonra tenise başlayacaksın, voleybolcu mu olacaksın? Saçmalıyorsun sen ya. Yeter buraya kadar getirdin, ben evi terk ediyorum" dedi.

milliyet.jpg

Efe Önbilgin mahkemeye başvurdu! Deniz Akkaya'ya konuşma yasağı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler