Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Denize girer girmez vücudunun yarısı yok oldu! Korkunç son 30 yıl sonra ortaya çıktı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66811cf1337f6b927a11cbb5.jpg

Son günlerinden en korkunç gelişmelerinden biri Avustralya'nın Tazmanya eyaletindeki bir adada meydana geldi. Tatil için bölgeye gelen 35 yaşındaki beş çocuk annesi Therese Cartwright deniz foklarıyla yüzmek için denize daldı. Kısa bir süre foklarla yüzen genç kadın için her şey normal ilerliyordu ancak kısa bir süre sonra her şey kabusa döndü.

ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE İKİYE BÖLÜNDÜ

Denize atladığı tekneden henüz fazla uzaklaşmadan bir köpekbalığı saldırısına uğrayan kadın vücudunun yarısını olay yerinde kaybetti. Teknede bulunan altı yaşındaki dördüzleri de dahil olmak üzere korkunç olaya şahit oldu. Avustralya tarihinin en önemli köpekbalığı saldırılarından biri olan gelişme yıllar sonra İngiliz medyasında manşet oldu. 1993 yılında yaşanan gelişmeden tam beş gün sonra ise 31 yaşındaki yeni evli John Ford, eşiyle dalış yaparken bir başka köpekbalığı tarafından yenildi.

66811cbe337f6b927a11cbb3.jpg

'Sevgilim beni annemle aldattı' diye video çekti, sosyal medya yıkıldı

EŞİNİ KURTARDI KENDİSİ ÖLDÜ

Trajedinin ardından Deborah gazetecilere şunları söyledi: "O bir kahramandı. İyi bir kocaydı ve onu çok seviyordum. Beni kurtarıp kendisi yem oldu"
Sosyal medyada da gündem haline gelen gelişmeyi YouTube üzerinden yüz binlerce kişi izledi. Birçok kullanıcı talihsiz kadın ve adam hakkında iyi dileklerde bulundu. Bazı kullanıcılar ise köpekbalıklarının olduğu bölgede yüzme ve dalış yapmanın 'aptalca' olduğunu ifade etti.

80 yaşındaki erkekle evlendi! ‘Zengin değil, sadece emekli maaşı var’
Liseden eski sevgilisiyle yakaladı! 7 yıllık evliliği bitiren fotoğraf

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler