Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Didem Kınalı: Sektörde herkes herkesin eski sevgilisi!

hizmetli

Administrator
Yönetici
638b403f86b2447afc34acae.jpg

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Henüz 10 yaşında sahne almaya başlayan, 'Oryantal Didem' olarak tanınan Didem Kınalı, önceki gün Nişantaşı City's çıkışında objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 36 yaşındaki ünlü oryantal, "Yılbaşı sahnelerime hazırlık için modacıma geldim. Yoğun bir yılbaşı olacak benim için, Kıbrıs'ta dört yerde sahne alacağım" dedi.

"ORYANTAM DİDEM ALGISINI YIKMAK KOLAY OLMAYACAK"

'Sabırsız Nefsim' adlı parça ile geçtiğimiz ay şarkıcılığa ilk adımı atan Kınalı, "Gayet güzel tepkiler alıyorum, başta çok önyargılı davrananlar oldu; 'Oryantal ve şarkıcı ne alaka!' gibisinden ama sonrasında tebrik ettiler. 'Oryantal Didem' algısını yıkıp 'şarkıcı Didem'e herkesi alıştırmak kolay olmayacak ama bunun için çaba göstereceğim. 'Keşke oryantal olmayıp şarkıcı olsaydın' diyenler oluyor ama ben dansı çok seviyorum. Güzel şarkılar gelmeye devam edecek.
638b404b86b2447afc34acb0.jpg

Yeni şarkısını Arnavutköy'de bir mekanda tanıtan ünlü isim, “Çok heyecanlıyım. Çok arzuladığım hayalimi gerçekleştirdim. Çok şarkıcı var ve korkuyordum. Bu defa cesaretimi topladım” şeklinde konuşmuştu.

Acun Ilıcalı iki kere teklifte bulunmuş

"BİR GÜN ONUNLA BİR GÜN BAŞKASIYLA BİRKLİKTELER"

Özel hayatıyla ilgili de açıklamalarda bulunan Didem, aşk yaşamak istemediğini, zaten aşık da olamadığını söyledi.

Alıntı Metni

638b40d886b2447afc34acb8.jpg

"ŞEKER HASTALIĞINA YAKALANDIM"

Sağlık durumuna ilişkin konuşan 36 yaşındaki oryantal, "Şeker hastalığına yakalandım ve 7-8 kiloya yakın bir kaybım oldu. Yememe içmeme dikkat ediyorum. Ayağımda yaralar var, biraz can sıkıcı oluyor ama kapatmaya çalışıyorum" ifadelerini kullandı.
638b406286b2447afc34acb4.jpg

"SAHNEDE TACİZE UĞRADIM"

Geçtiğimiz ağustos ayında Cihangir'de görüntülenen Didem Kınalı, son dönemde sahnelerde yaşanan ilginç olaylar hatırlatılınca, geçmişte 'para takma' bahanesi ile tacize uğradığını belirtmişti.

Alıntı Metni

638b405486b2447afc34acb2.jpg

'Ben namussuz değilim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler